سوئیچ اسلاید خاموش Mini

سوئیچ اسلاید خاموش Mini

mini on off switch slide چه ارتباطی بین سوئیچ اسلاید خاموش و برق وجود دارد؟ آیا می فهمی؟ ابتدا اتصالات سیم را یک به یک بردارید ، پایانه های اتصال را از نظر زنگ زدگی و خاک بررسی کنید و زنگ و خاک را تمیز کنید. سپس بررسی کنید که قطعه ترمینال شل یا آسیب دیده است ، ...

جزئیات محصول

سوئیچ کشویی خاموش

mini on off slide switch

mini on off slide switch

ارتباط میان سوئیچ اسلاید خاموش و برق با چیست؟ آیا می فهمی؟

ابتدا اتصالات سیم را یک به یک بردارید ، پایانه های اتصال را از نظر زنگ زدگی و خاک بررسی کنید و زنگ و خاک را تمیز کنید. سپس بررسی کنید که قطعه ترمینال شل یا آسیب دیده است و اگر ترمینال به طور صحیح ثابت شده است ، وقتی به آرامی کشیده شد ، ترمینال باید شل شود.

از طرف دیگر ، اگر ترمینال پلاگین در یکی از سوراخ های صندلی مینی روی سوئیچ خاموش خاموش راحت تر از سایر سوراخ های صندلی باشد ، ممکن است مینی تعویض اسلاید سوراخ صندلی ممکن است باعث نقص عملکرد تماس در شود. استفاده کنید.


TOPSHALL به عنوان یکی از مارک های معروف سوئیچ ها شناخته شده است و یکی از حرفه ای های کوچک و حرفه ای در تولید کنندگان و تامین کنندگان سوئیچ اسلاید در چین است. ما با گرمی از شما به سوئیچ های با کیفیت و استاندارد ساخته شده در چین با کارخانه ما استقبال می کنیم و نمونه رایگان نیز ارائه می شود.
Hot Tags: mini on off switch slide چین ، تامین کنندگان ، تولید کننده ، کارخانه ، عمده فروشی ، سفارشی ، مارک ها ، موجودی ، خرید ، نمونه رایگان ، ساخته شده در چین
یک جفت:سوئیچ اسلاید الکترونیکی بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like