MPB10 - SL2P - HFN - B7 10mm قفل کردن و یا حفظ IP65 ضد آب فلزی Pushbutton سوئیچ

MPB10 - SL2P - HFN - B7 10mm قفل کردن و یا حفظ IP65 ضد آب فلزی Pushbutton سوئیچ

پارامتر محصول: ابعاد محصول: بسته بندی&حمل و نقل: بسته بندی:کارتن استاندارد صادر شده. تحویل:DHL,UPS,TNT و غیره و یا به عنوان درخواست شما. مزایا: 1.حدود 10 سال تجربه برای سوئیچ تحقیق و توسعه به درخواست مشتریان قدیمی و جدید ما اعمال می شود.و به طور رسمی در سال 2012 یافت....

جزئیات محصول

پارامتر محصول:

سوراخ را قطع کنید:

φ10mm

برند:

TOPSHALL

سری مدل:

MPB10-SL2P-HFN-B7

تصویب ایمنی:

CE و ROHS

امتیاز:

2A/250V

دکمه و مورد:

برنج / SUS سیاه و سفید و غیره

عملکرد دکمه:

لحظه ای / قفل

پایه:

PA66

شکل دکمه:

تخت / تخت بالا

تماس:

نقره ای

رنگ دکمه:

می تواند سفارشی

زندگی مکانیکی:

500000 چرخه

نوع چراغ دکمه:

هیچ کدام

زندگی دی تریک:

200000 چرخه

دکمه رنگ رهبری:

هیچ کدام

دمای عمل:

˗ 20-85 درجه سانتی گراد

چراغ چراغ ولت:

هیچ کدام

مهره تورک:

5-14Nm

زندگی لامپ:

هیچ کدام

سکته مغزی عملیاتی:

2.0mm±0.3mm

تعویض پایانه ها:

2pins با 1NO

مقاومت تماسی:

50mΩ حداکثر

سطح حفاظت:

آی پی۶۵ آی کی۰۸

مقاومت در برابر عایق:

1000mΩ حداکثر

فشار عملیاتی:

500gf±100gf

قدرت دی تریک:

2000VAC 1Am از 1 دقیقه


Maintain Pushbutton Switch.jpg

Waterproof Pushbutton Switch.jpg

ابعاد محصول:

Metal Pushbutton 

دکمه Metal Push به سرعت سوئیچ های خطی را در طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی به فضیلت کوچک سازی، وزن سبک، محدوده ولتاژ ورودی گسترده، و مصرف حرارت کم، و همچنین تقاضا برای محصولات الکترونیکی سبک و کوچک جایگزین کرده است.

علاوه بر این، فرکانس بالای دکمه Metal Push جهتی است که در آن توسعه یافته است. فرکانس های بالا اندازه دکمه Metal Push را کاهش داده و دکمه Metal Push را در یک رده کاربرد عمومی تر به ویژه در رده با تکنولوژی بالا قرار داده اند و دکمه Metal Push را ترویج کرده اند. پیشرفت توسعه پروژه به سمت نور، کوچک، نازک، سر و صدا کم، قابلیت اطمینان بالا، و ضد آزار و اذیت است که بیش از نرخ رشد دو رقم در هر سال است. دکمه Metal Push هم اکنون مدولاریزه شده است و فناوری طراحی و فناوری تولید هم در خانه و هم در خارج از کشور بالغ و استاندارد شده و به رسمیت شناختن کاربران را از دست داده است. به دلیل ویژگی های خاص خود، دکمه Metal Push در فرایند مدولاریزاسیون با مشکلات بیشتری مواجه شده است. تکنولوژی پیچیده و مسائل مربوط به ساخت فرایند. علاوه بر این، توسعه و استفاده از دکمه فشار فلزی از اهمیت زیادی برای هدر رفتن قدرت، هدر رفتن منابع، و حفاظت از محیط زیست است.

با توسعه و نوآوری فناوری الکترونیک قدرت، فناوری دکمه Metal Push نیز به طور مداوم در حال نوآوری است که فضای گسترده ای را برای توسعه برای دکمه Metal Push فراهم می کند. فناوری نوآورانه ارزش های مهمی را برای سوئیچ های کلیدی اختراع می کند که قدرت را هدر می دهند!


بسته بندی&حمل و نقل:

بسته بندی:کارتن استاندارد صادر شده.

تحویل:DHL,UPS,TNT و غیره و یا به عنوان درخواست شما.

بايد بهتون بگم، مشتريان عزيز    
اولا, آرزو شما یک خرید خوب و احساس ایمنی در طول به دنبال محصولات شما نیاز دارید. شرکت ما بهترین خدمات و کیفیت را با شما ارائه خواهد کرد. رک و پوست کنده بگویم، شرکت ما بیش از ده سال تجربه تولیدی به دست آورده است.

دقیقا، ما دستگاه تکنیک پیشرفته، و کارگران حرفه ای، آنها سخت کوش، مسئول هستند و بسیاری از کالاهای با کیفیت بالا ایجاد کرده اند. ما مشتاقانه منتظر آمدن بعدی خود را!

★ برای بیشتر، Pls به لینک مراجعه کنیدwww.topshall-switch.com

TOPSHALL که به عنوان یکی از برندهای معروف سوئیچ ها شناخته می شود، یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان حرفه ای mpb10-sl2p-hfn-b7 10mm latching یا حفظ ip65 تولیدکنندگان سوئیچ pushbutton فلزی ضد آب و تامین کنندگان در چین است. ما به گرمی استقبال شما را به کیفیت عمده فروشی و سوئیچ های استاندارد ساخته شده در چین در سهام با کارخانه ما، و نمونه رایگان نیز ارائه شده است.

یک جفت:MPB10-R2P-HFN-B7 10 میلی متر 2 پایه با تنظیم مجدد دکمه دکمه فشار فلزی لحظه ای بعدی:MPB10-R3P-FN-B7 10 میلی متر ضد آب مینیاتور 1NO1NC تنظیم مجدد سوئیچ های فشار فلزی لحظه ای با 3 پین

پرس و جو

You Might Also Like