4 راه سوئیچ کلید

4 راه سوئیچ کلید

مدل No.:MPB16 بازیگران مرد روي آلیاژ مسکن و سیلندر كروم اندود استاندارد پین 5 لیوان ساز کلید های برگشت پذیر برنج دو bitted, نیکل اندود کلید ممکن است در یک یا هر دو موقعیت خارج شود. طلایی مخاطبین اندود و پایانه های S3012 2 و موقعیت (خاموش-روشن) ترمینال 2 پایانه های موقعیت (در-در) 3 S3103 2 S3104 2 و موقعیت (در-در) 4 پایانه سحر و جادو مهره یا سرعت کلیپ سوار

جزئیات محصول

QQ图片20180704145152_副本.jpg

4 way key switch

4 way key switch

مهندسی تحقیق & D

امتیاز توسعه محصول جدید از مفاهیم اولیه بررسی مواد مختلف فرآیندهای تولیدی، jigs و وسایل و تکنیک های مونتاژ، کنترل کیفیت، نمونه سازی، طراحی تایید تولید قطعات تصویب روند (PPAP)، طراحی سنجی، تست و همه را از طریق انتقال اولیه تولید.

راندمان بالا و با کیفیت بالا و بهترین خدمات و توسعه بازه زمانی کوتاه به مشتریان توسط تکنیک های حرفه ای و تجربه فراوان و قالب مختلف فرآوری ارائه.


شناخته شده به عنوان یکی از برندهای معروف سوئیچ TOPSHALL یکی از راه های حرفه ای 4 سوئیچ کلید تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. گرمی شما به کیفیت های عمده فروشی و سوئیچ ها استاندارد ساخته شده در چین در سهام با کارخانه ما استقبال می کنیم و نمونه رایگان نیز ارائه شده است.
Hot Tags: 4 راه سوئیچ کلید چین تامین کنندگان سازنده کارخانه، مارک، سفارشی، در انبار, فروش, رایگان نمونه ساخته شده در چین
یک جفت:سوئیچ کلید 3 جهت بعدی:دو کلید قفل

پرس و جو

You Might Also Like